Ons Gastenboek
Eind september is het zover we gaan op vakantie naar Lanzarote. Afgelopen winter zijn wij druk geweest met een verbouwing en dan is nu tijd om te ontspannen. Ik verheug me erop om het onderwater leven van dichtbij te bekijken. En dat is absoluut het geval geweest, inktvissen, roggen, trompetvissen, zeesterren, zeepaardjes, etc. In het prachtige blauwe water is veel te ontdekken. We zijn met een leuke groep, een deel gaat voor het eerst duiken, anderen gaan voor de AOWD en een paar duiken zelfstandig. Of je nu wel aan een cursus deelneemt of niet je leert steeds weer bij. Voor mij was een bootduik nieuw en ik vond het prachtig. De ene keer gidste Jan een andere keer de andere twee instructeurs. Op woensdag zijn we naar Puerto del Carmen gereden voor een diepe duik en een wrakduik. Ook hier was het genieten. Jan reserveerde avonds het diner, het Italiaanse restaurant was favoriet. En dat klopte ook, lekker eten met zicht op de oceaan. Als niet duiker heeft mijn vrouw een heerlijke ontspannen week gehad. Bij de duiklocaties hoorde zij er gewoon bij en het waren gezellige avonden met heerlijk eten en leuke gesprekken.
Een prima geregelde reis door Jan en een gezellige groep duikers, wat dat is iedereen na afloop van de cursus. Dank Jan en Eleonora en rest voor deze mooie week.
Groet,
Ebel en Astrid
Een prima geregelde reis door Jan en een gezellige groep duikers, wat dat is iedereen na afloop van de cursus. Dank Jan en Eleonora en rest voor deze mooie week.
Groet,
Ebel en Astrid
