Recensies

Trots en dankbaar.
Trots maar vooral dankbaar zijn wij voor de vele positieve reacties van onze ex-cursisten (zie o.a. Google, Facebook),…dan moet duiken met ons wel leuk zijn!

Wij hebben ook een eigen Gastenboek, hieronder lees je de berichten.

 
Ons Gastenboek

Schrijf een nieuw bericht

 
 
 
 
 
 
 
Velden gemarkeerd met * zijn verplicht.
Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
We houden het recht om berichten te wijzigen, te verwijderen, of niet te publiceren.
 
Patrick Zijlstra schreef op 6 juni 2026 om 17:16
Wat een geweldige ervaring! Vandaag heb ik op Bussloo mijn PADI Open Water Diver brevet gehaald bij Delthaphidiving. En eerlijk gezegd vind ik het bijna jammer dat het nu voorbij is… want wat was dit ontzettend leuk!

De eerste twee dagen in het zwembad waren bij Diveworld in Enschede, daarna volgden de openwaterduiken bij Todi en de laatste lessen op Bussloo. Een mooie opbouw waarin je stap voor stap wordt meegenomen in de duikwereld.

Een speciaal compliment voor Jan en tijdens de laatste duik Naomi. Dankzij hun rust, kennis en duidelijke uitleg voelde ik me continu op mijn gemak in het water. Ze namen de tijd om alles goed uit te leggen: wat we gingen doen, waar we op moesten letten en wat we konden verwachten. Juist dat gaf mij het vertrouwen om iedere duik weer met plezier het water in te gaan.

Voor mij is deze cursus veel meer geworden dan alleen een brevet halen; het was echt een feestje. En het mooiste? Het smaakt absoluut naar meer.

Dus op naar de Advanced! Bedankt Delthaphi voor deze fantastische start van mijn duikavontuur!
Even geduld...